Новини ArtNikol

 • Кам'яна колона

  Кам'яна колона

  Думаю, я ще не раз буду писати про цей проект. Але зараз мені б хотілося в загальних рисах розповісти про нього, і про те, що я там робила. Коли мені подзвонили і описали, що саме потрібно зробити, я, зізнатися, здивувалася, але зацікавилася. Тема каменю в барельєфі мені дуже цікава. Потрапивши на об'єкт, ознайомившись з візуалізацією, усвідомивши контекст і задум дизайнера, я перейнялася ідеєю і отримала масу задоволення від роботи і від спілкування з людьми, - і тими, хто задумував, і тими, хто втілював в життя цей проект. Компанія молодих, амбітних людей підкорює Еверест, і ставить перед собою настільки ж високі цілі в бізнесе.В найближчим часом планується відкриття шоу-руму в центрі Києва. На досить великому просторі реалізовані проекти трьох квартир: економ, стандарт, і люкс класу. Замовник не по картинках вибирає інтер'єр майбутньої квартири, а в живу ходить, дивиться, мацає. І визначається з вибором. В центрі цього простору височіє кам'яна колона, символічний Еверест, гарантія якості і рівня робіт. Це і є моя робота.

  04.02.2020
 • Проект "Гріхи"

  Проект "Гріхи"

  Коли улюблений ангел Господа уявив себе рівним Богу і загордився, він був скинутий з небес в пекло. Гординя - найстрашніший смертний гріх. Він падає першим, і тягне за собою всі інші гріхи. -Як? Як могла зі мною трапитися така неприємність? Я ж був майже як Бог !, - з подивом озирається він навколо себе. Жадібність бачить, що таке твориться, можна чимось поживитися, і земля йде у нього з-під ніг. Він уже не може зупинитися і теж впаде. Гнів. Життя неодноразово била його, але нічому не навчила. Він ще стоїть на обох ногах, але в бійці вже пошкодив ногу, і втратив черевик. Отримав удар в спину і скоро теж впаде. Обжерливість. Йому поки ще добре і весело. Він йде за компанію з усіма. Але на обличчі його вже видно одутлість, синюшність носа, мішки під очима. Все це говорить нам про те, що похмілля буде важке, і він незабаром прийде до тієї ж ямі. Натхненням до роботи стала картина Пітера Брейгеля (старшого) "Сліпі". Я переосмислила її та інтерпретувала трохи на свій лад. Мені не хотілося робити цей проект дуже похмурим, і якщо придивитися, можна побачити в очах моїх персонажів надію, розгубленість, біль, гіркоту, розчарування. Все те, що притаманне звичайним людям. Все не так однозначно, як здається з першого погляду, і є над чим замислитися.

  18.10.2019
 • Модня Лялька

  Модня Лялька

  17-19 лютого 2017 року в Міжнародному виставковому центрі Києва відбудеться XIII Міжнародна виставка ляльок і Тедді "Модна лялька". У виставці візьмуть участь президент фонду «Ляльки світу» Лана Летта та редактор газети «Майстер ляльок» Надія Тетерін. 18 лютого відбудеться підбиття підсумків конкурсу ляльок "Модна лялька".

  30.01.2017
 • Ми відкрились!

  Ми відкрились!

  Друзі! Ми раді повідомити, що сьогодні artnikol.com зайняв своє повне місце у Всесвітній павутині. Ми відкриті і ми надзвичайно раді бачити вас! Ви були тут вперше і, напевно, цікавились, що ми можемо запропонувати вам. Авторська внутрішня лялька-барельєф, садова скульптура, живопис тощо. Думаю, тепер ви зможете відкрити новий робочий сайт, який з часом лише покращиться. Дивіться, коментуйте, розповідайте друзям і просто веселіться. Кожна робота, яку вам запам’ятають, яка викличе вашу посмішку, прикрасить ваш сад чи інтер’єр, стане найкращим доказом того, що ви витратили час не дарма. Посидьте і відчуйте себе як дома. Щоб отримувати нашу розсилку, ви можете підписатися на нашу розсилку внизу сайту та наші акаунти в тут .

  07.07.2016
 • Участь у міжнародному конкурсі

  Участь у міжнародному конкурсі

  У кращій роботі 2015 року Міжнародної асоціації дизайнерів VATIKAM в категорії Скульптурна робота Нікольської Оксани Слон була нагороджена дипломом другого ступеня.

  20.03.2016
 • Проект "Діалог"

  Проект "Діалог"

  Він починається з ескізу роботи над новим проектом. Що це буде? Часто замовник і він точно знає, що хоче. Він хоче бути красивим. Або круто. Або незвично. Знайомство із замовником, його бажаннями працювати, інтер’єр - дайте перші підказки. Виступаючи, помічаючи кожну деталь, яка може дати уявлення про внутрішній світ замовника. Тоді знайдіть час, щоб усе перетравити. Мозок розкладає інформацію та враження на полицях, і через деякий час зображення народжується. Власник будинку народився в рік золотого дракона і виховує молоду доньку - що це було предметом майбутньої роботи. Навіть коли вона дорослішає, вона завжди залишається маленькою принцесою для люблячого батька. І в очах батька дитини завжди будуть поважатись і підтримуватися. Тож вічна тема батьків і дітей. Важка розмова близьких.

  15.06.2015
 • Чарівне цвітіння

  Чарівне цвітіння

  Чарівний лотос цвіте на галявині.ТестЇї'є Він не розпускається і не в’яне. Він не боїться дощу та морозу. Він не примхливий і не потребує особливого догляду за ними. Він дарує радість і світло їх власників. Харчуючись сонячним світлом, він світиться вночі.

  28.04.2015
 • Мандрівник

  Мандрівник

  Где ты был, мой странник добрый,
  В чьей далекой стороне
  Пролегла твоя дорога?
  Расскажи об этом мне.
  С кем делил печаль-слезинку,
  Радость утренней зари,
  Как морщинок паутинка
  Обвила глаза твои?
  Где ты был, когда звенела
  Каждой веточкой весна,
  Чем ты жил, когда в метелях
  Лютых я не знала сна?

  – О тебе, моя березка,
  Я печалился-грустил,
  В черно-белые полоски
  Год за годом расчертил.
  ?? несла меня дорога 
  Чужеземной стороной:
  То с удачей шел я в ногу,
  То под руку брел с бедой.
  Потому, с судьбою споря,
  Я к тебе держал свой путь,
  Чтоб в ветвях твоих, как в море
  Безмятежном, утонуть.

  Я тебе, мой добрый странник,
  Подарю остаток сил.
  Долгожданный мой избранник,
  Где же, где ты раньше был?

  1987

  Сергей Лёвин

  01.04.2015
 • Хто тут?

  Хто тут?

  Готується до дебюту пари Бегемота. Весела пара пасеться на галявині і приносить радість власникові в будь-який час року.

  29.01.2015

ArtNikol

ArtNikol

Ваша заявка була успішно відправлена. Дякуємо що завітали до нас. Ми надамо Вам відповідь найближчим часом.